Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Žalvarinis slapukų politika. Daugiau informacijos

Teka

Žalvarinio albumas „TEKA“ tai tarsi muzikinė upė - giliai įtraukianti praeitį, sugerianti įsiliejančią dabartį ir srauniai tekanti tolyn. Skirtingai nei praeituose albumuose, kur vyravo senosios tradicinės lietuvių dainos, šį kartą grupė pristato ir širdžiai artimas ukrainiečių, gruzinų bei latvių liaudies dainas, kaip visada profesionaliai aranžuotas grupės lyderio Roberto Semeniuko. Kupinas ritmingų bei puikiai gerbėjams pažįstamų roko ritmų, naujas darbas atsiskleidžia naujomis world, bliuzo ir net country spalvomis. Albumą reprezentuojantis kūrinys „Mūsų naktys“ jau dabar kviečia kartu šėlti vidurvasario šventėje, džiaugtis gražiausiu metų ir gyvenimo laiku, švęsti tiek asmeninę, tiek kūrybinę brandą.

“TEKA” - tai penktasis grupės ,,Žalvarinis" albumas, išleistas per 15 grupės gyvavimo metų. Albumo įrašuose dalyvavo kviestiniai muzikantai iš Gruzijos, Ukrainos, JAV, albume taip pat išgirsite ir Marijono Mikutavičiaus balsą. Naująjame ,,Žalvarinio“ albume skamba 13 dainų, tarp kurių taip pat yra ir papildomi kūriniai - “Alum lijo” ,”Sūnus” ir “Stinta pukis” .