Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Žalvarinis slapukų politika. Daugiau informacijos

Neoficialus naujojo ŽALVARINIO albumo GYVAS pristatymas Alaus Namuose

Vilniaus klube Alaus namai įvyko neoficialus naujojo ŽALVARINIO albumo GYVAS pristatymas.

Naujasis folk roko grupės Žalvarinis koncertinis albumas “Gyvas” - tai 15 gyvai atliktų kompozicijų, kurios naujam gyvenimui prikėlė archajiškumu alsuojančias protėvių dainas. Šv. Kotrynos bažnyčioje kartu su dvejomis dešimtimis žymių Lietuvos atlikėjų įamžintas darbas žada užburti unikaliomis dainų interpretacijomis.

„Albumas “Gyvas” - tai leidinys, vainikuojantis grupės 13-os metų kūrybinį kelią. Paskutinis grupės studijinis darbas “Folk’n’Rock” buvo išleistas prieš šešerius metus. Per tą laiką kūryba įgavo daugiau brandos ir atspalvių. Pasiruošimo darbai užtruko daugiau nei pusę metų, nors pati albumo idėja gimė dar seniau. Esame be galo dėkingi mūsų draugams ir kolegoms, kurie savo talentu praturtino šią idėją”– apie albumą pasakoja grupės nariai.

Pavadinimas “Gyvas” gimė kvestionuojant mūsų etninį, kultūrinį ir mentalinį palikimą šiandieniniame pasaulyje: kokia jo reikšmė ir kokias formas jis įgauna, kaip jis paliečia ir įtakoja kiekvieną iš mūsų.

Koncerte Šv. Kotrynos bažnyčioje Žalvarinis pasirodė kartu su Marijonu Mikutavičiumi, gitaros virtuozu Aleksandru Ten, multiinstrumentalistu Sauliumi Petreikiu, smuikininku Tadu Dešuku ir kitais gerais žinomais atlikėjais.

Oficiali koncertinio albumo Žalvarinis “Gyvas” pasirodymo prekyboje data - vasario 21. Grupė planuoja pristatymo turą Lietuvoje ir užsienyje. Sekite naujienas spaudoje ir grupės svetainėje, bei “facebook” paskyroje.

zalvarinis_alausnamai